Jako největší světový online servis na pronájem vozů můžeme porazit jakékoliv ceny. Spolupracujeme se všemi hlavními autopůjčovnami na světě, které nám dodávají ceny, již jsou dostupné pouze zákazníkům Rentalcars.com.

Je to jednoduché. Společnosti se kterými spolupracujeme nám dávají nižší ceny protože u nich zprostředkováváme velké množství pronájmů. Jakmile pokryjeme naše náklady, můžeme Vám poskytnout nižší cenu.

Ale někdy (velmi ojediněle) někdo nabízí nižší cenu - a to je Váš čas. V případě že jste nalezli srovnatelnou nabídku za méně, chceme o ní vědět!

Sdělte nám kdo, co, kde & kdy. Sdělte nám kolik účtují a my to překonáme.

 
Kde & Kdy
Vyzvednutí*
*Povinné
Popis automobilu
*Povinné
Informace konkurenta?
Rezervační proces*
*Povinné
Vaše detaily
V případě že jste u nás už zarezervovali, nebo jsme Vám poslali nabídku, prosíme uveďte referenční číslo Vaší rezervace.
Jak vás můžeme kontaktovat?*
*Povinné
Podmínky smlouvy

Naše garance vyrovnání ceny se vztahuje na srovnatelné nabídky u jiných nezávislých autopůjčoven na pronájmy auta s platbou předem. Platí až po vytvoření rezervace u nás a před začátkem doby pronájmu auta. Neplatí na ceny, které jsou součástí reklamních nabídek jiné autopůjčovny, a na pojišťovací produkty. Upozorňujeme, že nabídky musí být srovnatelné, co se týče typu vozu, termínu vyzvednutí, místa, všeobecných podmínek a dalších relevantních poplatků (včetně poplatku za dalšího řidiče) nebo další výbavy. Pokud například cena jiné autopůjčovny zahrnuje převzetí a vrácení vozu na stejném místě, ale v naší ceně je zahrnut i poplatek za vrácení auta v jiné lokalitě, nabídka nemůže být považovaná za srovnatelnou. Pro uplatnění garance vyrovnání ceny vyplňte prosím výše uvedený formulář. Ověříme všeobecné podmínky Vámi uvedené nabídky a budeme Vás kontaktovat. Požadavky na uplatnění garance vyrovnání ceny jsou vyřizovány v pracovních dnech od 8:00 do 17:00. Požadavek ale můžete podat kdykoliv.